Profesjonalne klimatyzacje w Częstochowie w Tomar Serwis

Firma Tomar Serwis działa na rynku lokalnym od 2006 roku. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do mieszkańców Częstochowy ale również miejscowości pobliskich: Radomska, Myszkowa czy Lublińca.

W obecnych czasach klimatyzacja nie jest już urządzeniem luksusowym i staje się standardowym wyposażeniem nie tylko sklepów i biur ale również domów i mieszkań.

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne nie tylko obniżają temperaturę w pomieszczeniach ale również filtrują, odgrzybiają powietrze, jonizują je oraz regulują jego wilgotność.

Wszystko to dzięki specjalnym filtrom pochłaniającym bakterie i zapachy. Zimą zamiast chłodzić klimatyzacja może ogrzewać pomieszczenie zachowując przy tym mały apetyt na energię elektryczną (klasa energetyczna A). Wszystkie powyższe zalety pozytywnie wpływają na samopoczucie ludzi przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu oraz podnoszą warunki higieniczne. Ilość dostępnych urządzeń w naszej ofercie pozwala dobrać klimatyzator spełniający wszystkie wymogi klienta, od poziomu hałasu, wymiarów a skończywszy na funkcjach i ceny. Oferujemy tylko urządzenia renomowanych firm dbających o jakość produktów, z pełnym przedstawicielstwem w naszym kraju, bogatym magazynem części zamiennych oraz sprawną obsługą techniczną. Dzięki temu klient ma 100% pewność, że zakupiony produkt będzie spełniał jego oczekiwania i przez cały okres eksploatacji będzie mógł liczyć na stałą opiekę serwisową.

Klimatyzatory okienne

klimatyzatory okienne Częstochowa Klimatyzatory okienne to jednostki jednobryłowe, tzw monoblok. Urządzenia te są proste w montażu, wystarczy wykonać otwór w murze lub oknie i są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Ze względu na bardzo atrakcyjną cenę i niewielki rozmiar są najczęściej montowane w sklepikach, magazynach, kioskach. Są one jednak głośniejsze od tradycyjnych klimatyzatorów ściennych. Są to urządzenia proste w obsłudze i dostępne dla każdego. Po stronie wewnętrznej urządzenie wygląda jak nowoczesny grzejnik na ścianie, estetycznie komponując się z wyglądem pomieszczenia.

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzator przenośny Częstochowa Klimatyzatory przenośne to jednostki autonomiczne służace do chłodzenia jednego pomieszczenia. Jak wskazuje nazwa urządzenia te można przenosić z miejsca na miejsce ale należy pamiętać o tym, że klimatyzator ten musi mieć wystawioną rurę z odprowadzeniem ciepłego powietrza na zewnątrz pomieszczenia, np przez okno. W obudowie urządzenia zawarte są wszystkie niezbędne elementy układu chłodzącego (niektóre urządzenia mają odzielny skraplacz). Ze względu na mniejszą moc chłodzącą urządzenia te nie są polecane do obsługi dużych pomieszczeń.

Klimatyzatory ścienne i ścienno-przysufitowe

klimatyzacja Częstochowa Klimatyzatory ścienne to urządzenia typu split, dwubryłowe. Urządzenie montowane jest w pomieszczeniu w odległości około 20cm od sufitu. Dzięki pełnej automatyce jest ono właściwie bezobsługowe a wszelkie funkcje możemy wykonać za pomocą bezprzewodowego pilota. Wygląd tych urządzeń daje sporo przestrzeni do aranżacji, znajdziemy klimatyzatory w różnych kolorach (również z okleinami teksturowymi) o minimalistycznym, nowoczesnym designie podnoszącym ogólny poziom estetyki pomieszczenia. Niski pobór mocy oraz niezwykle cicha praca sprawiają, że nadaje się ono nie tylko do biura, mieszkania ale nawet do pokoi sypialnych. Niektóre modele klimatyzatorów wyposażono w lampę sterylizacyjną UV (dezynfekującą i likwidującą grzyby i bakterie). Ze względu na duża wydajność rozwiązanie to sprawdzi się również w dużych pomieszczeniach.

Klimatyzatory kanałowe i systemy VRF

Klimatyzacja przemysłowa Częstochowa Opcje te są przeznaczone to obsługi całych budynków lub sieci pomieszczeń. Składają się z jednej jednostki zewnętrzej i podlegających jej kilku urządzeń wewnętrznych dowolnego typu. Koncepcja bazuje na zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, dowolnej konfiguracji jednostek wewnętrznych, bardzo elastycznym i rozbudowanym systemie sterowania. W systemie tym można zainstalować dodatkowe urządzenia odzyskujące ciepło. Takie rozwiązanie umożliwia utrzymanie jednakowych parametrów powietrza bez konieczności indywidualnego sterowania pracą klimatyzatora w każdym z pomieszczeń. Zaletą systemu klimatyzacji kanałowej jest możliwość dokładnego rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu.

Tomar Klimatyzacje 2013, Wszelkie Prawa Zastrzeżone Strony internetowe Arte Studio
klimatyzacje sinclairklimatyzacje fujitsu